AKTUALNOŚCI

15 grudnia godz. 17:00 Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w PawłowicachPrzy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i... duuużo Aniołów. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów, opowiadając historię znaną od 2 tysięcy lat. Jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, z wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek - wprowadza młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.

regulamin...

16 grudnia godz. 15:00 Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach
Bilety do nabycia w kasie GOK.
17 grudnia godz. 13:30 Centrum Pawłowic


28 grudnia godz. 17:00 Gminny Ośrodek Kultury w PawłowicachNie musisz być dorosły ani bogaty aby dla swych bliskich stać się Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu...
[opis dystrybutora]
Zobacz zwiastun

29 grudnia godz. 18:00 Gminny Ośrodek Kultury w PawłowicachIb i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie.
[opis dystrybutora]
Zobacz zwiastun
7 stycznia 2018 godz. 18:00 Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach19 stycznia 2018 godz. 17:00 sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach

Dzień dobry, Panie Andersenie

„Dzień dobry, panie Andersenie” - to tytuł kolejnego spektaklu dla najmłodszych z cyklu Wesołe Bajeczki. Inscenizacja, inspirowana najbardziej znanymi opowieściami pisarza, została przygotowana w technice czarnego teatru. Bajecznie kolorowe, poruszane przez niewidocznych aktorów postaci i przedmioty tworzą magiczną atmosferę i zanurzają widzów w fantastycznym świecie, w którym wszystko jest możliwe.
20 grudnia 2018 godz. 18:00 galeria II PIĘTRO w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach

kasperkiewicz

29 stycznia - 9 lutego 2018r


10 lutego 2018 godz. 18:00 sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach

Klub kawalerów

W ostatnią sobotę karnawału proponujemy komediowy spektakl o damsko-męskich potyczkach w odwiecznej walce płci o dominację i panowanie nad światem. „Klub kawalerów” skupia mężczyzn - wrogów kobiet. Sporo znajdziemy tu postaci dziwacznych i pociesznych. Członkowie nieustannie podsycają w sobie nawzajem przekonanie o elitarności i awangardzie życia bez kobiet. Wydarzy się jednak coś, co sprawi, że mężczyźni zmienią zdanie. Kobiety odpowiedzą na kawalerskie postanowienia na swój sposób.
Więcej w archiwum...